8 namų projektai su vidutinėmis kainomis

Jei vis dar galvojate, kaip sutvarkyti namus ir padaryti juos jaukesnius, yra daugybė būdų, kaip tai padaryti. Vienas iš paprasčiausių ir ekonomiškai efektyvių būdų – tiesiog atnaujinti savo dabartinį būstą. Nesvarbu, ar turite pasenusį ar apgriuvusį namą, ar naujos statybos namą, kuriam trūksta norimo žavesio, yra keletas renovacijos projektų, kuriuos galite atlikti patys, kad pagerintumėte jo išvaizdą ir funkcionalumą. Šios renovacijos idėjos apima tiek nedideles užduotis, pavyzdžiui, perdažymą ar dailylenčių atnaujinimą, tiek didesnius pokyčius, pavyzdžiui, viso namo perdažymą ar net naujo namo statybą nuo nulio. Apžvelkime keletą populiariausių renovacijos darbų su vidutinėmis kainomis, kad žinotumėte, nuo ko pradėti, jei norite renovuoti savo namus nesugadindami banko.

Dažymo renovacijos projektas

Nėra geresnio būdo pagražinti savo namų interjerą nei jį perdažyti. Dažai dažnai yra pirmasis dalykas, kurį žmonės perdažo, nes tai palyginti nebrangus būdas pakeisti kambario išvaizdą. Nors naujiems dažams galite neturėti daug lėšų, galite perdažyti daugelį namų kambarių, kad sukurtumėte vientisesnį vaizdą. Dažymas taip pat padidina jūsų namų perpardavimo vertę, kai nuspręsite juos parduoti, todėl tai verta investicija ir dėl estetinių, ir dėl finansinių priežasčių. Priklausomai nuo namo dydžio, sienas galite perdažyti vos per vieną ar dvi dienas. Kambarių dažymas – tai paprastas būdas įprastus namus paversti puošmena. Namo išorės dažymas taip pat gali padėti apsaugoti namą nuo gamtos stichijų ir padidinti jo patrauklumą. https://www.architektugildija.lt/namu-projektai/

Vinilinių dailylenčių atnaujinimo projektas

Kai kuriuose senesniuose namuose dailylentės yra kelių dešimtmečių senumo arba išblukusios ir išblukusios. Net jei jūsų namuose yra klasikinės, vienos spalvos dailylentės, jos gali atrodyti nuobodžios ir neryškios. Dailylentės dažymas yra vienas iš ekonomiškiausių būdų pagražinti namo išorę. Galite perdažyti daugumą dailylenčių spalvų – nuo rudos iki pilkos ir juodos – ir suteikti savo namui modernesnę ar elegantiškesnę išvaizdą. Dailylentės dažymas yra didelės apimties renovacijos projektas, kuris gali gerokai pagerinti jūsų namo išvaizdą.

Kietmedžio grindų atnaujinimo projektas

Senos medinės grindys gali būti patrauklus ir klasikinis jūsų namų elementas, tačiau jos taip pat gali būti išblukusios ir nuobodžios. Pakeisti medines grindis gana paprasta, jei po ranka turite tinkamų įrankių. Galite patys įsirengti laminuotas arba kietmedžio grindis, tačiau tai sudėtingiau ir gali būti ekonomiškai nenaudinga mažesniems namams. Jei neturite įrankių ar patirties naujoms grindims įrengti, teks sumokėti profesionalui, kad jis tai padarytų. Jei norite pagerinti grindų išvaizdą ir apsaugoti jas nuo drėgmės, galite rinktis vieną iš populiariausių renovacijos projektų – medinių grindų atnaujinimą.

Grindų ir terasos atnaujinimo projektas

Jei jūsų dabartinio namo grindų planas apsiriboja vienu kambariu arba jei jūsų kiemas mažas, nenusiminkite! Yra būdų, kaip galite pakeisti savo namų interjerą ir funkcionalumą. Vienas iš paprasčiausių renovacijos projektų – pridėti grindis. Tai galima padaryti įvairiais būdais – pavyzdžiui, įrengti betono plokštę arba įrengti betoninį ar medinį denį. Taip pat galite įrengti pakeltą denį arba terasą namo išorėje.

Antrasis vonios kambario renovacijos projektas

Pirmasis jūsų namų vonios kambarys gali būti netvarkingas, tačiau nėra jokios priežasties, dėl kurios negalėtumėte jo atnaujinti. Vienas paprasčiausių renovacijos projektų – atnaujinti antrąjį vonios kambarį. Mažesnį, antrąjį vonios kambarį galite lengvai ir pigiai paversti didesne ir funkcionalesne erdve. Pasitelkę šiek tiek kūrybiškumo, mažesnį antrąjį vonios kambarį galite paversti idealia erdve svečiams arba namų biuru. Atnaujintu antruoju vonios kambariu galite lengvai praplėsti savo namų interjero dekorą.

Centrinio šildymo ir oro kondicionavimo įrengimo renovacijos projektas

Galbūt gyvenate name, kuriame įrengtas centrinis šildymas ir oro kondicionierius, tačiau yra būdų, kaip galite pagerinti dabartinės sistemos veikimą. Vienas iš paprasčiausių renovacijos projektų – įrengti viso namo oro kondicionavimo sistemą arba viso namo šildymo sistemą. Šias sistemas gana lengva įrengti, o jų pradžiai nereikia didelio biudžeto. Dabartinės centrinio šildymo ir oro kondicionavimo sistemos efektyvumo didinimas yra nebrangus renovacijos projektas, kuris gali gerokai sumažinti jūsų sąskaitas už energiją.

Kokius renovacijos darbus turėtumėte atlikti pirmiausia?

Daugeliui renovacijos projektų reikia tam tikrų žinių, įrankių ir (arba) medžiagų. Pavyzdžiui, jums gali tekti samdyti rangovą naujai elektros sistemai įrengti arba naujam stogui įrengti. Todėl svarbu žinoti, kuriuos renovacijos projektus pirmiausia galite atlikti patys. Vieni populiariausių renovacijos projektų yra vidaus sienų ir lubų dažymas, naujo stogo įrengimas, senų ar sudužusių langų keitimas arba naujų durų montavimas. Jei vieną iš šių renovacijos darbų galite atlikti patys, sukursite patogesnius ir funkcionalesnius namus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *