Natūralios durpių tabletės daigams padės greičiau, lengviau ir patogiau sudaiginti įvairių augalų daigus ir saugiai paruošti juos tolesniam auginimui. Cilindrų formą turinčios tabletės yra užpildytos specialiu substratu, kuriame sąlygos sudygti sėkloms itin palankios. Durpių substrate išlaikyta subalansuota ir augalams itin palanki pH terpė, kas lemia efektyvų augalo vystymąsi. Sužinokite daugiau apie kokybišką augalų daiginimą durpių tabletėse.

Atsparumas aplinkos veiksniams

Durpių tabletėse daiginami daigai tampa atsparesni įvairiems nepageidaujamiems aplinkos veiksniams, užauga tvirtesni, sveikesni ir brandesni, nei be jų. Sudygę augalai yra atsparesni, juos lengviau sėkmingai persodinti, kadangi jie nepatiria streso ir lengviau prisitaiko prie naujo dirvožemio. Durpių substrate išsikerojusios augalų šaknys yra lengviau aprūpinamos deguonimi ir vandeniu, todėl augalai sudygsta itin patikimai ir saugiai.

Kokius augalus tinka daiginti?

Skirtingų dydžių durpių tabletės gali būti skirtos įvairių augalų daiginimui: tiek gėlių, tiek daržovių ir kt. Durpių tabletėse itin gerai dygsta agurkai, paprikos, pomidorai, įvairios salotos, o taip pat gvazdikėliai, chrizantemos, pelargonijos, rožės, kitos gėlės. Tai reiškia, jog durpių tabletes galima panaudoti skirtingiems poreikiams ir bet kokiu atveju bus pasiekti puikūs rezultatai.

Kokybiškos, patogaus naudojimo, skirtingo dydžio durpių tabletės daigams – tai puikus sprendimas pažangiems sodininkams, gėlininkams, ūkininkams. Įsigykite durpių tablečių gera kaina ir mėgaukitės dar lengvesniu augalų dygimu.