Jeigu pas save laikote dideles pinigų sumas, kurias norėtumėte apsaugoti, Jums bus reikalingi specialūs seifai pinigams. Juose sudėti banknotai ir monetos bus patikimai apsaugoti, todėl jų negalės pasiekti niekas kitas, tik Jūs. Sužinokite daugiau apie tai, kaip užtikrinamas pinigų saugumas ir nepraleiskite progos įsigyti patikimos saugyklos už nedidelę kainą.

Speciali dėžutė pinigams

Saugomus pinigus labai patogu laikyti specialioje mažoje dėžutėje, kurioje yra atskiri skyreliai monetoms, po kuriais daug vietos banknotams sudėti. Dėžutės viduje iš viso yra 6 išimami skyreliai. Metalinė dėžutė rakinama raktu, pirkdami dėžutę Jūs gaunate du raktus, iš kurių vienas bus atsarginis. Tokia dėžutė yra labai pigus, tačiau patikimas sprendimas pinigų apsaugai.

Paprasta nešiotis su savimi

Maža pinigų dėžutė dar pravarti tuo, kad ją paprasta ir patogu nešiotis visur su savimi. Šitaip pinigai judės kartu su Jumis visą laiką, todėl galėsite būti užtikrinti jų saugumu. Dėžutę pinigams taip pat galite laikyti ir stalčiuje, rakinamoje spintelėje ar kokioje kitoje Jums patogioje vietoje.

Dėžutės pinigams pravers ne tik norint apsaugoti dideles pinigų sumas, bet tuo pačiu puikiai tiks smulkių pinigų apsaugai. Į jas galima dėti ne tik monetas, bet ir kitus Jums brangius daiktus – įsigiję patys atrasite naujas pritaikymo galimybes.

Modernūs, saugūs ir patikimi seifai pinigams, užtikrintai pinigų apsaugai. Įsigykite mažų pinigų dėžučių su užraktais nuo pašalinių asmenų.