Ne paslaptis, kad gėlės į namus Vilniuje – tik viena iš daugelio paslaugų, kurią galite rinktis. Tačiau, jei jums visa dar trūksta informacijos, tokiu atveju siūlome susipažinti su trumpa atmintine.

Ar galiu rinktis kokius nors sprendimus, kad gėlių užsakymas pareikalautų kuo mažiau laiko?

Gera žinia ta, kad egzistuoja tikrai ne vienas sprendimas, kurį galite rinktis tuo atveju, jei norite, kad gėlių užsakymas pareikalautų kuo mažiau laiko. Vienas iš jų yra tas, kad  gėles galite užsakyti sau patogiu nuotoliniu būdu, o už jas atsiskaityti – bankiniu pavedimu. Dar džiugina ir faktas, kad galite rinktis gėlių peržiūrą pagal kategorijas – pavyzdžiui, jei ieškote gėlių gimtadieniui, tai iš karto verta užsukti į gimtadienio kategoriją ir pan.

Ką turėčiau patikrinti tikrai ne vieną kartą, prieš užsakydamas šią paslaugą?

Yra keletas dalykų, kuriuos vertėtų patikrinti bent kelis kartus. Visų pirma, atkreipkite dėmesį į tai, ar žmogus, kuriam bus pristatomos gėlės, vis dar tebegyvena tuo pačiu adresu, kurį ir žadate nurodyti kurjeriui. Taip pat svarbu patikrinti ir pristatymo laiką – neretai gėlės gali būti pristatomos labai įvairiu laiku, tad rinkitės ypač atsakingai.

O ką daryti tuo atveju, jei manau, kad vien tik gėlių gali nepakakti? Ar siūlomi dar kokie nors dovanų sprendimai?

Labai dažnai galima išgirsti sakant, kad džiaugsmo nebūna per daug ir galima tik pasidžiaugti, kad tai kuo puikiausiai supranta ir gėlių pristatymo paslaugą teikiančios įmonės. Būtent todėl, galima tik pasidžiaugti, kad tie žmonės, kurie sau svarbius asmenis norėtų nustebinti daugiau nei vien tik gėlėmis, gali rinktis ir papildomus sprendimus – saldainius, šokoladus bei kitus gardėsius. Na, o norintiems dar solidesnių dovanų, pravartu dėmesį atkreipti dėmesį į tokius pasirinkimus kaip dovanų čekiai kosmetikos gaminiams ar SPA procedūroms įsigyti.

Kas įteiks gėles?

Dar vienas klausimas, į kurį būtina žinoti atsakymą, skamba štai taip: kas įteiks gėles? Belieka tik pridurti, kad šiuo atveju viskas priklausys tik nuo jūsų pačių, kadangi nebūtina gėles turi įteikti kurjeris: jei tik pageidausite, jas įteikti gali ir  jūsų pasirinktas personažas.