Verta pastebėti, kad biologija tikrai neatsiejama nuo gyvūnų. Nors dažnas iš mūsų auginame bent vieną jų, iš tiesų skaičiuojama daug ir įvairių rūšių ir tik iš pirmo žvilgsnio galime galvoti, kad juos puikiai pažįstame, iš tiesų situacija šiek tiek kitokia, kadangi egzistuoja labai daug įdomių bei netikėtų  faktų apie gyvūnus, tad nepraleiskite puikios progos su jais susipažinti.

Daugelis puikiai žino, kad skruzdėdos yra gyvūnai, kurie, kaip ir galima suprasti iš paties pavadinimo, mito skruzdėlėmis. Tačiau daugeliui žmonių yra tikra paslaptis, kiek tų skruzdėlių per dieną prireikia, kad šis gyvūnas pasijaustų sočiu. Pasirodo, šis skaičius siekia net 30 000.

Nemažai žmonių skundžiasi, kad juos kankina jūros liga ir tai apsunkina jų keliones vandeniu. Tačiau verta pastebėti, kad netgi yra tokių rūšių žuvų, kurias taip pat kankina ši liga. Na, o pastarosios juk visą laiką gyvena vandenyje.

Tik nedaugelis gali įsivaizduoti, kad laukiniai žaislai, kurie gyvena Meksikoje, mėgsta skanauti tabaką. Pasirodo, jie tai daro tam, kad turėtų daugiau energijos ir būtų žvalesni.

Žmonių pasaulyje įprasta, kad tėvai savo vaikus moko daugybės įvairių dalykų. Pasirodo, tai yra nesvetima ir paukščiams – būtent jie savo vaikus išmokina giedoti, o pastarieji šias žinias perduoda ir savo vaikams.

Atrodytų, negali būti nieko lengvesnio už plunksną. Tačiau tik iš pirmo žvilgsnio – pasirodo, kad pingvinų kaulai yra lengvesni nei jų plunksnos.

Tik nedaugelis žmonių geba puikiai atkartoti garo tarpu drambliai šiuo klausimu yra ypač talentingi – jie gali atkartoti netgi sunkvežimio garsą.

Net 534 metrai – būtent į tokį gylį gali panerti imperatoriškasis pingvinas.

Taigi, kaip matyti, biologijos pasaulis yra neįtikėtinai įdomus bei spalvingas:  jau vien apie gyvūnus galima pateikti štai tiek daug įdomybių. Net, jei tuo domėtumėtės kiekvieną dieną, tikrai rastumėte, dėl ko nustebti. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad būtent biologijos korepetitorius yra tas žmogus, kuris gali pateikti daug daugiau neįtikėtinų dalykų apie gyvūnus ir padėti suprasti, kodėl viskas vyksta būtent taip.

gamtosmokykla.com