Ilgos suknelės – tik vienas iš daugelio pasirinkimų, kuris šiandien yra skirtas moterims. Vis dėlto, nors ilgos suknelės ir sudaro labai didelį asortimentą, dėmesį verta atkreipti į tai, kad su jomis susijusių klausimų tikrai netrūksta. Tad šį kartą mūsų dėmesio centre – ilgos suknelės, todėl skubame atsakyti į svarbiausius klausimus.

Ar ilgos suknelės yra populiaresnės už trumpas?

Nors dažnai sakoma, kad ilga suknelė – ypač populiarus moteriškas drabužis, vis dėlto, jos tikrai nėra populiaresnės nei trumpos suknelės. Viena iš priežasčių, kodėl ilgos suknelės savo populiarumu tikrai nelenkia trumpų suknelių, yra ta, kad trumpas sukneles dėvėti yra kur kas patogiau bei paprasčiau. Kaip žinia, 21 amžiaus moterys ypač akcentuoja patogumą, todėl trumpas suknelės kur kas geriau pateisina į lūkestį.  Kad ilgos suknelės nėra tokios populiarios kaip trumpos, įrodo ir statistinės moters spintos turinys – trumpų suknelių galima rasti net 3 kartus daugiau nei ilgų. Kita vertus, suknelės ilgis dažnu atveju priklauso ir nuo to, kokiu tikslu pasirenkamas drabužis. Pavyzdžiui, jei reikalinga proginė ar vestuvinė suknelė, tai natūralu, kad ilgos suknelės tampa populiaresnėmis nei trumpos, kadangi ilgas drabužis atrodo šventiškiau, puošniau, nekasdieniškiau.

Vis dėlto, tikrai būtų galima išskirti tam tikrus laikotarpius, kuomet ilgos suknelės tampa tikru išsigelbėjimu. Tai – vėlyvas ruduo bei žiema. Tai – laikas, kai norisi jaukumo, šilumos, o ilgos suknelės kuo puikiausiai pateisina šį lūkestį. Kita vertus, nereikia pamiršti, kad ypač plonos, iš šilko pasiūtos ilgos suknelės puikiai tinka dėvėti karštą vasaros dieną. 

Ilgos suknelės šiandien yra parduodamos ir internetu ir tai – puikus pasirinkimas kiekvienai merginai ar moteriai, kuri neturi daug laiko, tačiau nori atnaujinti savo spintos turinį. 

Na, o tekstą baigsime ypač nuotaikingu posakiu. Kaip žinia, vestuvių dieną ilgos suknelės  pasirenkamos kur kas dažniau nei trumpos. Ir būtent apie vestuvines sukneles galia pateikti nuotaikingą pastebėjimą: sakoma, kad būtent vestuvių yra puikus dėlto, kad moteris, vos, tik prabudusi, jau žino kuo apsirengti, tad nebereikia sukti galvos.