SUV mašinas automobilių nuoma užsiimančios įmonės siūlo komforto mėgėjams.  Ši padidinto pravažumo automobilių klasė pasižymi didžiulėmis pravažumo galimybėmis. Jie sėkmingai konkuruoja su tradiciniais visureigiais, o jų pagrindinis skiriamasis bruožas yra komfortiškumas. Automobiliai dažniausiai turi itin patogias penkias sėdimas vietas. Todėl tiks bet kokiai kelionei. Galima drąsiai važiuoti į kalnus ar ramiai pasivažinėti mieste. Jų varikliai galingi, tad degalų sunaudoja daugokai (apie 9-12 l). Tačiau komforto atžvilgiu tai geriausias pasirinkimas. Vietos juose tikrai pakankamai ir važiuoti susispaudus ir su bagažu rankose tikrai neteks. Bagažinės talpa priklauso nuo automobilio kėbulo išlinkimų, tačiau nėra maža. Automobilių nuoma šiai klasei priskiria BMW X5, Nissan X-Trail, Audi Q5, Honda CRV, Mercedes ML ir pan. modelių automobilius. 

Kada reikėtų rinktis prabangios/premium klasės automobilį?

Automobilių nuoma užsiimančios įmonės šias mašinas priskiria prabangiam, patogiam vairavimui, o ne kelionėms kalnuotais nelygiais keliais. Ši mašina labiau skirta pasivažinėjimui mieste ar kažkur lygiais keliais. Jų varikliai stiprūs, galingi, tad sunaudoja nemenką kiekį degalų (apie 9-10 litrų). Tačiau prabanga tikrai nenuvils. Smagu važiuoti ilgesnes distancijas, kadangi mašinos prabangios ir patogios. Komfortą su šiomis mašinomis tikrai pajusti galima. Automobiliai tiks tiek ilgalaikiai , tiek trumpalaikiai nuomai. Šios klasės automobiliai neturi didelės ir labai talpios bagažinės, dažniau juose yra tik vidutinio dydžio bagažinė.  Automobilių nuoma turi platų pasirinkimą asortimento, tačiau pagrindinius keletą išskiria šiuos: Mercedes E Class, Jaguar XF, Audi A8 ir pan. modelių automobilius.

Kada reikėtų rinktis Convertible klasės automobilį?

Automobilių nuomoje šie automobiliai labiau populiarūs šiltuoju sezonu. Šiai klasei priskiriami kabrioletų tipo automobiliai. Jais maloniausiai važinėtis vasarą, kuomet švelnus vasaros vėjelis kedena plaukus. Mašinos nėra pritaikytos važiuoti daug žmonių ar turėti nemažai bagažo, nors automobilių rūšis skiriasi dydžiu. Variklio galingumas ir kuro sunaudojimas priklauso nuo automobilio rūšies: vieni yra mažesni, silpnesni ir mežesne bagažine, kiti – didesni, galingesni ir labiau komfortiškesni. Automobilį galima nuomotis tiek ilgalaikiai, tiek trumpalaikiai nuomai. Automobilių nuomos įstaigos šiai klasei priskiria Audi TT Convertible, Mercedes E Class Cabriolet ir pan. modelių automobilius.

Svarbus aspektas, kurį reikia apgalvoti renkantis automobilį, – kuro sąnaudos. Skirtingų rūšių automobiliai sunaudoja skirtingą kiekį degalų. Tad apgalvoti reikia kaip toli važiuojama bus ir ar norima ekonomiško varianto.