Turbūt kiekvienas žmogus nori turėti sveikus dantis. Sveiki dantys yra baltesni ir nekelia problemų. Jei dantys yra neprižiūrimi, tuomet neretai pasitaiko, jog reikia juos dažnai taisyti ir mokėti brangiai už odontologo tiekiamas paslaugas. Prižiūrėti dantis turi kiekvienas, tačiau daugelis nežino, kaip tai padaryti. Daugeliui iki šiol atrodo, jog dantų priežiūra yra dantų valymas. Visiškai teisingai, valyti dantis yra svarbu. Tačiau tai neturėtų būti vienintelė dantų priežiūra. Svarbu atlikti ir papildomus darbus, kurie leis Jums mėgautis gražiai ir sveikais dantimis. Dantų priežiūra yra įvairi:

 

  • Priežiūra prasideda tuo, jog reikia rinktis mitybą, kuri nekenktų dantims. Jei renkatės gazuotus gėrimus, rūkote, tuomet nereikėtų stebėtis, jog dantys yra nešviesios spalvos. Net ir tuo atveju, jei balinsite dantis, jie vis tiek pagels. Jei norite, jog jų spalva tamsėtų po truputį, tuomet prižiūrėkite mitybą. Rinkitės maistą, kuris nedažo ir nekenkia dantims.
  • Dantims yra svarbi priežiūra, kuri galėtų užtikrinti, jog yra pašalintos apnašos. Tai gali padaryti pasirinkta dantų priežiūros priemonė arba galima atlikti burnos higieną. Apnašos patamsina dantų spalvą. Todėl svarbu yra prižiūrėti dantis. Apsilankykite wesmile.lt. Šiame puslapyje rasite priežiūros priemones, kurios padės pasirūpinti dantimis.
  • Dantis svarbu valyti po kiekvieno valgio. Svarbu yra pasirinkti reikiamą dantų šepetėlį ir pastą. Atsižvelkite į tai, ko reikia Jūsų dantims. Jei dantenos yra jautrios, rinkitės minkštą dantų šepetėlį, kuris jų nepažeis. Dantų pastą rinkitės atidžiai. Skaitykite instrukciją ir pasidomėkite, kokia yra pastos sudėtis. Valyti dantis yra būtina.
  • Pasitaiko, jog reikia dantis ne tik išvalyti, bet ir naudoti skystį, kuris padės tai efektyviau padaryti. Skystis gali būti naudojamas tam, jog būtų nuvalytos apnašos ir nešvarumai. Kartais žmonės naudoja skysčius, jog pagerintų burnos kvapą. Pasitaiko, jog iš burnos sklinda nemalonus kvapas. Kartais tai gali būti ne dėl dantų nepriežiūros, o dėl ligos. Tačiau dažniausiai tai pasitaiko dėl dantų nepriežiūros. Tokiu atveju raskite priemonę, kuri padės. Jei pradėjus prižiūrėti dantis blogas kvapas vis tiek liko, tuomet reikėtų gerti daugiau vandens. Blogas burnos kvapas gali atsirasti tuomet, kai organizme yra nepakankamai vandens. Svarbu pasirūpinti dantimis ir burnos kvapu.

 

Dantys reikalauja nemažai priežiūros, tačiau pasirūpinti jais yra svarbu. Sveiki dantys sutaupys Jūsų santaupas, kadangi Jums nereikės dažnai lankytis pas odontologą ir taisyti dantų.