Meilės poreikis yra tiek vyrų, tiek moterų tarpe, tačiau dažniausiai būtent dailiosios lyties atstovės yra vadinamos labai romantiškomis, tad jos ieško ne tik žmogaus su kuriuo galima būtų tęsti gyvenimą, tačiau princo, kuris suteikti gyvenimui daugiau spalvų.

Pažinčių programėlės – geriausias pasirinkimas

Kai mergina ieško vaikino – ji dažniausiai naudojasi programėlėmis taip  pat pažinčių puslapiais, kadangi gyvas užkalbinimas daugeliui jų atrodo labai baugus. Ir gerai, kadangi internete galima rasti Jūsų poreikius atitinkantį žmogų, juolab, prieš susitinkant susirašyti, kad pavyktų nuspręsti, ar realus pasimatymas yra reikalingas.

Žavesio kerai

Tiesa, radus patinkantį žmogų internete, taip pat reikia imtis priemonių, kurios gali padėti sužavėti vaikiną. Žinoma, svarbiausia yra pasitikėjimas savimi,  tačiau ne visos moterys gali tuo pasigirti. Jeigu esate kukli – tokiu atveju turite imtis kitų priemonių. Kokių? Aptarėme žemiau.

  • Pirmiausia reikia parodyti savo susidėmėjimą. Šiais laikais vyrai pergyvena, kad moterys dažniausiai yra apatiškos, jos atrašo atsainiai ir net nerodo, kad nori bendrauti. Dažnai taip yra ne todėl, kad moterys nenori bendrauti, tačiau jos save pristato kaip nepasiekiamas. Vyrams tai nepatinka.
  • Taip pat siūlome labai ilgai nepuoselėti bendravimo tik internetu, kadangi vyrai mėgsta iniciatyvias merginas, juolab, dažnai po ilgo bendravimo virtualiame pasaulyje – persikelti į realų atrodo labai sunku.
  • Moterys turėtų klausinėti apie vyrą, jo hobius ir pomėgius, tačiau daryti tai ne per daug įkyriai. Reikia parodyti, kad esate susidomėjusi, tačiau nepristatyti savęs kaip labai „prilimpančia“ asmenybe.
  • Gali atrodyti, kad flirtuoti internetu yra sudėtingiau nei gyvai. Tikrai ne, tik svarbu pasirinkti tinkamą flirto formą. Atsiųskite gražių (ne nudes!) nuotraukų tam žmogui, šypsokitės jam, rodykite dėmesį.

Tinkamo puslapio pasirinkimas

Ar Jus domina seksas Klaipėdoje? O gal ieškote pasimatymo, kuris garantuotų šviesą ateitį? Priklausomai nuo savo poreikių – turite pasirinkti ir pažinčių puslapį, kuriame renkasi tam tikro mąstymo žmonės, kurie nori tų pačių dalykų kaip ir jūs. Tai – pagreitins ir sukonkretins paieškas.