Įrengiant kapavietę kone didžiausią reikšmę užima paminklas. Kapavietės paminklas turi būti solidus, gražaus atspalvio, tvirtas, kokybiškas, toks, kuris atspindėtų pagarbą Jums brangiam išėjusiam žmogui. Skaitydami šį straipsnį sužinosite apie tai, į ką svarbu atsižvelgti renkantis kapavietės paminklą ir rasite daugybę naudingų pasiūlymų.

 

Paminklo dydis ir forma

 

Pirmiausia svarbu atsižvelgti į tinkamą paminklo dydį. Kapavietės paminklas turi būti nei per mažas, nei per didelis, kaip tik toks, kokio reikia pagal kapavietės dydį. Plačiame asortimente rasite įvairiausių dydžių ir formų paminklų – pristatomi tiek tradicinių formų ieškantiems, tiek besidairantiems neįprastesnių ir modernesnių formų tinkami sprendimai.

 

Tvirtumą lemiančios gamybos medžiagos

 

Tam, kad nenusipirktumėte trapaus ir nekokybiško paminklo, svarbu išsirinkti atsakingai. Iš Kinijos atkeliavę paminklai dažnai būna gražūs, bent jau susidaro toks įspūdis, tačiau su laiku išaiškėja jų tikroji kokybė. Geriausia rinktis lietuviškus ar kitose Europos šalyse pagamintus marmurinius bei granitinius paminklus, kurie dažniausiai būna tvirti ir kokybiški. Taip pat nepamirškite apžiūrėti, ar nėra kokių nors defektų.

 

Tinkama spalva ir dizainas

 

Geriausiai paminklui tinka gana neutrali ir blanki spalva. Per daug ryškūs atspalviai rėžtų akį ir nepuoštų kapavietės. Rinkdamiesi paminklo atspalvį bei dizainą nepamirškite atsižvelgti ir į tai, jog jis derėtų prie visos likusios kapavietės.

 

Daugiau rekomendacijų kaip išrinkti tinkamiausią paminklą kapavietei rasite: http://svedasupaminklai.lt/