Kiekvienas žmogus turi labai gerai rūpintis savo burnos higieną ir kasdien valytis dantis bent du kartus, ryte ir vakare. Nors dauguma jau turi įprotį valytis dantis ir dažnai tai atlieka automatiškai, per daug neįsigilindami, visgi yra ir tokių, kuriems dantų valymas kelia nemalonius pojūčius. Kraujuojančios dantenos yra toks nemalonus dalykas, kad net įprastas dantų valymas gali tapti skausmingu dėl dantenų jautrumo. Visgi, šios problemos galima labai lengvai atsikratyti.

Jei jus kamuoja kraujuojančios dantenos, svarbiausias dalykas, į kurį turite atkreipti dėmesį – tai jūsų kasdienė dantų priežiūra. Iš tikrųjų, kartais dantenos kraujuoja kiekvienam dėl tokių dalykų kaip pernelyg kietas dantų šepetėlis ar pernelyg agresyvūs, stiprūs valymo judesiai. Tačiau, jei net pakeistus kietą dantų šepetėlį į itin švelnų jus vis tiek erzina kraujuojančios dantenos, gali būti metas kreiptis į specialistus, kurie padėtų efektyviai išspręsti šią bėdą.

Šiomis dienomis yra sukurta labai daug įvairių prietaisų ir priemonių dantų priežiūrai. Tačiau, vis dar nedaugelis žino apie specialius irigatorius, kuriuos naudojant galima išspręsti kraujuojančių dantenų problemą. Burnos irigatoriai padeda palaikyti burnos ertmės higieną ir saugo dantenas nuo įvairių infekcijų. Šis prietaisas labai lengvai ir efektyviai pašalina visas apnašas nuo dantų ir įvairias užsilikusias maisto liekanas.