Nors dekoratyvūs iš kokybiškų žaliavų pagaminti laiptų turėklai savaime yra puošni namų detalė, dėmesį verta atkreipti į tai, kad įdėjus truputį pastangų jie gali atrodyti dar puošniau. Tai ypač aktualu įvairių švenčių metu. Tad kviečiame sužinoti, kaip ir kuo gali būti puošiami vidaus laiptų turėklai.

Kalėdos

Jei ruošiatės šiai šventei, tai būtina prisiminti, kad tinkamai papuošti laiptų turėklai gali virsti šventišku jūsų namų akcentu. Viskas, ką tereikia padaryti, tai – tik apvynioti laiptų turėklus puošiniu blizgučiu ar specialia kalėdine girlianda. 

Gimtadienis, draugų vakarėlis

Jei ruošiatės švęsti gimtadienį ar tiesiog surengti smagų draugų vakarėlį, tai taip pat verta žinoti, kuo galite papuošti laiptų turėklus. Na, o pasirinkimų tikrai netrūksta: pavyzdžiui, galite pavynioti juos lempučių girlianda – atrodys iš tiesų žaismingai ir šventiški. Taip pat galima ir kitas pasirinkimas – turėklus galite išpuošti dirbtinėmis gėlėmis. Jei gimtadienio proga ruošiate plakatą, kurį paįvairinsite šią progą mininčio žmogaus nuotraukomis, tai laiptų turėklai puikiai tiks pakabinti šiam kūriniui. Nenorintiems ruošti plakato, galimas ir kitas sprendimas – tiesiog iškabinti nuotraukas ant turėklų. Na, o, jei nei vienos šventės neįsivaizduojate be balionų, tai laiptų turėklai taip pat puikiai tiks jų pritvirtinimui.

Velykos

Tai – dar viena šventė, kuomet galite kurti ne tik įvairias puokštes ir patalpinti jas ant stalo, bet ir išpuošti laiptų turėklus. Tereikia juos apkaišyti gyvomis ar dirbtinių augalų šakelėmis bei paįvairinti pastelinių spalvų žiedais. Na, o, jei dar pritvirtinsite vieną kitą dekoratyvinį paukštelį, tai galite būti tikri – galutinis rezultatas pranoks lūkesčius. 

Valentino diena

Siekiantiems sukurti romantišką aplinką namuose šia proga, taip pat verta papuošti laiptų turėklus. Visko, ko reikia – tai tik papuošti juos raudona aksomine juosta ir pakabinti lempučių girliandą – joms įsižiebus, bus sukuriama nekasdieniška, romantiška aplinka.

Vardadienis

Švęsite vardadienį? Užrašykite šią šventę švenčiančio žmogaus vardą (po vieną raidę ant lapo) ir iškabinkite šiuos lapus ant laiptų turėklus? Galite būti tikri – rezultatas maloniai nustebins.