Ruošiatės keliauti Lietuvoje arba užsienyje ir ieškote patikimos transporto priemonės, kuri talpintų daugiau keleivių? Mikroautobuso nuoma gali būti puikus sprendimas Jūsų kelionėms. Maži, tačiau erdvūs ir talpūs mikroautobusai leis patogiai keliauti dideliam žmonių kiekiui beveik be jokių greičio apribojimų. Sužinokite daugiau apie mikroautobusų privalumus ir išsirinkite šią transporto priemonę.

 

Kuomet automobilis nėra tinkamas sprendimas

 

Jeigu norite keliauti didesne kompanija ir vietos automobilyje neužtenka, arba jeigu tiesiog pavargote nuolatos vairuoti automobilį, galite išsinuomoti mikroautobusą su vairuotoju. Mikroautobusas su vairuotoju yra itin patogus kelionių būdas, kuomet Jums nereikia vairuoti patiems ir galite džiaugtis kelione didelėje draugų bei pažįstamų komandoje. Į mikroautobusus telpa beveik 20 žmonių, todėl bendrakeleivių komandą galite surinkti tikrai didelę.

 

Geriau nei kelionė autobusu

 

Norint erdvumo ir daug vietos keleiviams, geriausia rinktis autobusą. Tačiau ši transporto priemonė, nepaisant talpumo, turi ir savų minusų. Autobusams galioja greičio apribojimai, todėl ne taip greitai pasieksite kelionės tikslą. Ši transporto priemonė taip pat reikalauja daug kuro, o tai reiškia didesnes kelionės išlaidas. Jeigu Jūsų bendrakeleivių komanda ne per didelė ir norite greitai pasiekti kelionės tikslą – mikroautobusas bus pats optimaliausias sprendimas.

 

Mikroautobuso nuoma Jūsų kelionėms už gerą kainą! Išbandykite šią patogią transporto priemonę su samdomu vairuotoju ar be jo ir lengvai pasiekite net patį tolimiausią kelionės tikslą.

 

https://bus.lt/lt/mikroautobuso-nuoma-su-vairuotoju