Minkštasis kampas, ko gero, yra vienas iš tų baldų, kurį galime surasti kone kiekvienuose namuose. Tačiau labai gajus mitas, kad minkšti kampai tinka tik svetainėms. Nieko panašaus – kviečiame susipažinti ir su dar keliomis erdvėmis, kuriose taip pat puikiai tiks šis baldas.

Jaunuolio kambarys

Ne paslaptis, kad dažnas jaunuolis nenori matyti įprastos tradicinės lovos savo kambaryje –labiau patinka sofa. Tačiau pastaroji nebūtinai užtikrins kokybišką miegą, o ir vietos gali būti per mažai. Taigi, minkštas kampas tampa ideali alternatyva – dienos metu jis atrodys itin patraukliai ir puikiai atliks sofos funkciją, o atėjus vakarui, virs patogia, didele lova. 

Svečių kambarys

Ne paslaptis, kad nedidelio ploto būstuose, dažniausiai įrengiami ir ypač nedidukai svečių kambariai. Tad jų šeimininkams dažniausiai nėra jokio noro užversti šį kambarį masyviais baldais, pavyzdžiui, lova. Taigi, idealiu sprendimu tampa minkštasis kampas – galima išsirinkti itin kompaktišką kampą, kuris neužims daug vietos, tačiau prireikus, virs aukštą miego kokybę garantuojančiu baldu.  

Darbo kambarys

Taip, tai yra ta vieta, kurioje tenka ne tik dirbti, bet ir kartais nakvoti. Na, o, kad būtų sudarytos palankios sąlygos miegui, verta pagalvoti ir apie tinkamus baldus. Jei darbo kambaryje pastatyti lovą, tai atrodys mažų mažiausiai keista. Tačiau situacija pasikeis iš esmės, jei rinksitės minkštą kampą – dieną jis atrodys stilingai bei patraukliai bei puikiai papildys darbo erdvę, o prireikus nakvoti, užtikrins aukštą miego kokybę.

Balkonas, terasa

Tokios erdvės, kaip balkonas ar terasa, labai dažnai taip pat neįsivaizduojamos be baldų, juk tam, kad galėtumėte mėgautis rytine kava, patogiai skaityti knygą ar valgyti vakarienę, tiesiog būtinas stalo ir kėdžių komplektas. Tačiau, jeigu jūs šeima yra didelė arba labai dažnai atvyksta svečiai, kėdes verta išmanyti į  minkštą kampą – patogumo bus dar daugiau. 

Taigi, jei ir jūs iki šiol buvote įsitikinę, kad minkšto kampo vieta yra svetainė, gali būti, kad šiek tiek klydote – šis baldas puikiai tiks ir kitoms erdvėms: jaunuolio kambariui, darbo kambariui, svečių kambariui, balkonui arba terasai.