Daugelis fizinių asmenų sutiktų, kad dokumentų vertimas tikrai nėra kasdienė paslauga, todėl kiekvieną kartą jos prireikus, būtina rinktis atidžia. Kas jūsų pasirinkimas būtų sėkmingas, siūlome susipažinti su dalykais, kurių nereikėtų pamiršti įvertinti.

Ar vertimų biuras specializuojasi šioje srityje?

Savaime suprantama vienas svarbiausių dalykų, kurį reikia įvertinti, tai patikrinti, ar vertimų biuras specializuojasi šioje srityje. Ne ką mažiau svarbu įvertinti ir tai, kiek metų vertimų biuras vykdo tokio pobūdžio veiklą. 

Per kiek laiko bus suteikta paslauga?

Neretai pasitaiko situacijų, kuomet į užsienio kalbą išverstų dokumentų prireikia tiesiog čia ir dabar, todėl, jei jums iškilo būtent toks poreikis, nereikėtų pamiršti įvertinti paslaugos suteikimo laiko. Geriausia bus, jei atkreipsite dėmesį į tuos vertimų biurus, kurie paslaugas teikia skubos tvarka ir vertimą gali atlikti dar tą pačią dieną.

Ar išversti dokumentai gali būti pristatyti nurodytu adresu?

Jei puikiai suprantate, kad dėl laiko stokos neturėsite galimybės nuvykti į vertimų biurą atsiimti dokumentų, belieka tik pridurti, kad pirmenybę vertėtų teikti tam vertimų biurui, kuris dokumentus gali pateikti nuotoliniu būdu arba pristatyti nurodytu adresu per siuntų tarnybą.

Ar prireikus, išversti dokumentai gali būti patvirtinami Apostile?

Jei jums reikalingi dokumentai, kurie būtų patvirtinti Apostile, būtinai patikrinkite iš anksto, ar pasirinktas vertimų biuras siūlo tokią paslaugą.

Ar vertimų biuras deklaruoja duomenų apsaugą bei konfidencialumą?

Nepamirškite įvertinti ir dar vieno akcento – pirmenybė turėtų būti teikiama tam vertimų biurui, kuris deklaruoja duomenų apsaugą bei užtikrina konfidencialumą. 

Taigi, jei jus domina dokumentų vertimas, jūsų pasirinkimas bus tikrai sėkmingas tuo atveju, jei įvertinsite šiuos akcentus. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad nors ir netrūksta vertimų biurų, kurie paslaugas tiekia skubos tvarka, nereikia pamiršti, kad dokumentų vertimas – ypač atsakingas procesas, tad, jei tik turite galimybę, užsakykite šią paslaugą kuo anksčiau, tuo tarpu akina tikrai neturėtų būti pats svarbiausias kriterijus renkantis, svarbiausia – laiku ir kokybiškai suteikta dokumentų vertimo (o kai kuriais atvejais ir tvirtinimo) paslauga.